4e klasse 01

Datum Thuis Uit Uitslag
11-06-2022 Alverna JO19-1 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 3 - 3
11-06-2022 SCE JO19-2 Blauw Wit JO19-1 4 - 1
04-06-2022 Unitas '28 JO19-1 Alverna JO19-1 2 - 1
04-06-2022 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 Trekvogels JO19-4 2 - 2
04-06-2022 Blauw Wit JO19-1 Woezik JO19-3 0 - 7
02-06-2022 Trekvogels JO19-3 Unitas '28 JO19-1 4 - 3
31-05-2022 Trekvogels JO19-3 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 7 - 2
28-05-2022 Trekvogels JO19-4 AWC JO19-5 5 - 2
24-05-2022 Beuningse Boys JO19-2 Trekvogels JO19-4 6 - 2
21-05-2022 AWC JO19-5 Unitas '28 JO19-1 2 - 2
21-05-2022 Woezik JO19-3 Alverna JO19-1 3 - 2
21-05-2022 Beuningse Boys JO19-2 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 2 - 1
21-05-2022 DIO '30 JO19-2 Trekvogels JO19-4 2 - 4
17-05-2022 Blauw Wit JO19-1 AWC JO19-5 1 - 1
14-05-2022 Unitas '28 JO19-1 Beuningse Boys JO19-2 1 - 1
14-05-2022 Alverna JO19-1 SCE JO19-2 3 - 4
14-05-2022 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 DIO '30 JO19-2 5 - 0
14-05-2022 Trekvogels JO19-3 Woezik JO19-3 5 - 4
07-05-2022 Woezik JO19-3 SCE JO19-2 2 - 3
07-05-2022 AWC JO19-5 Trekvogels JO19-3 3 - 5
07-05-2022 Beuningse Boys JO19-2 Trekvogels JO19-4 -
07-05-2022 Blauw Wit JO19-1 Alverna JO19-1 4 - 2
30-04-2022 Unitas '28 JO19-1 DIO '30 JO19-2 1 - 0
30-04-2022 AWC JO19-5 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 6 - 1
23-04-2022 Woezik JO19-3 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 3 - 5
23-04-2022 Beuningse Boys JO19-2 Blauw Wit JO19-1 2 - 3
23-04-2022 DIO '30 JO19-2 SCE JO19-2 2 - 2
19-04-2022 Trekvogels JO19-4 Woezik JO19-3 2 - 3
16-04-2022 Unitas '28 JO19-1 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 2 - 5
16-04-2022 Beuningse Boys JO19-2 SCE JO19-2 6 - 3
16-04-2022 Trekvogels JO19-4 Alverna JO19-1 3 - 3
09-04-2022 Alverna JO19-1 Beuningse Boys JO19-2 4 - 2
09-04-2022 SCE JO19-2 AWC JO19-5 6 - 0
02-04-2022 Unitas '28 JO19-1 Blauw Wit JO19-1 2 - 3
02-04-2022 vv Ewijk JO19-2 Alverna JO19-1 1 - 2
02-04-2022 DIO '30 JO19-2 AWC JO19-5 4 - 1
26-03-2022 Trekvogels JO19-3 Beuningse Boys JO19-2 4 - 0
26-03-2022 Alverna JO19-1 AWC JO19-5 0 - 0
26-03-2022 SCE JO19-2 Unitas '28 JO19-1 11 - 1
19-03-2022 Trekvogels JO19-4 Unitas '28 JO19-1 4 - 0
19-03-2022 Beuningse Boys JO19-2 DIO '30 JO19-2 1 - 3
19-03-2022 Trekvogels JO19-3 Blauw Wit JO19-1 8 - 3
12-03-2022 Blauw Wit JO19-1 Trekvogels JO19-4 2 - 4
12-03-2022 SCE JO19-2 Trekvogels JO19-3 4 - 1
12-03-2022 DIO '30 JO19-2 Woezik JO19-3 6 - 2
05-03-2022 Woezik JO19-3 Beuningse Boys JO19-2 4 - 7
05-03-2022 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 SCE JO19-2 2 - 3
05-03-2022 Alverna JO19-1 DIO '30 JO19-2 3 - 8
19-02-2022 AWC JO19-5 Beuningse Boys JO19-2 0 - 4
19-02-2022 Trekvogels JO19-3 Trekvogels JO19-4 4 - 2
12-02-2022 AWC JO19-5 Woezik JO19-3 1 - 3
12-02-2022 DIO '30 JO19-2 Trekvogels JO19-3 1 - 2
12-02-2022 SCE JO19-2 vv Ewijk JO19-2 4 - 1
05-02-2022 Trekvogels JO19-4 SCE JO19-2 5 - 2
05-02-2022 SJO Diosa-Niftrik JO19-1 Blauw Wit JO19-1 4 - 2
05-02-2022 Woezik JO19-3 Unitas '28 JO19-1 2 - 1
05-02-2022 vv Ewijk JO19-2 DIO '30 JO19-2 0 - 5
29-01-2022 Blauw Wit JO19-1 DIO '30 JO19-2 3 - 7
29-01-2022 Alverna JO19-1 Trekvogels JO19-3 0 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!